Stilevs Chefturco Et Kıyma Makinesi Kırmızı-Siyah

Stilevs Chefturco Et Kıyma Makinesi Kırmızı-Siyah

Stilevs Chefturco Et Kıyma Makinesi Kırmızı-Siyah

Stilevs Chefturco Et Kıyma Makinesi Kırmızı-Siyah
Neden Stilevs Chefturco Et Kıyma Makinası Kırmızı Tercih Etmelisiniz?
Stilevs Chefturco Et Kıyma Makinası 1800W kilitli motor gücüne sahiptir. Dilediğiniz hızda kıyma yapma işlemini gerçekleştirebilmeniz için 2 farklı hız seçeneği mevcuttur. 2 farklı paslanmaz çelik kıyıcı silindir (ayna) yardımıyla, etlerinizi istediğiniz boyutlarda çekebilirsiniz. İçli köfte, sosis/sucuk doldurma hunisi ile dilerseniz kendi içli köfte, sucuk ve sosisinizi yapabilirsiniz. Makine üzerinde yer alan aksesuar bölümü ve kablo dolama haznesiyle, makinenizi kullanmadığınız zaman düzenli bir şekilde kaldırabilirsiniz Daha sonra dilerseniz meyve suyu sıkma ve salça yapma aparatlarını da satın alabilir; çok işlevli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde ürün, 24 ay garanti kapsamındadır.
Renk: Kırmızı
Aksesuar bölümü ve kablo yuvası: Var
İçli Köfte Aparatı
Sosis Sucuk Hunisi
Aksesuar Bölümü Kablo Yuvası P.R.C


Güneydoğu Çeyiz, sizi showroomuna bekliyor. Gelme imkanı olmayan müşterilerine anında online sipariş imkanı sunuyor. Tüm Türkiye’ye anında kargolama, taksitlendirme avantajları ve 2 yıl garantisiyle Güneydoğu Çeyiz deneyimi bambaşka!

Siz de evinizi Güneydoğu Çeyiz Takımlarının şıklığı ile aydınlatın ve kalitesini deneyimleyin. Öncü ve yenilikçi setler ile gününüzü gecenizi süsleyin. Çünkü, düğün paketi ve çeyiz setlerinde öncü denilince akla ilk gelen marka, Güneydoğu Çeyiz!


Çeyiz Seti, Düğün Paketleri

Güneydoğu Çeyiz | Evinize Değer Katacak Herşey Burada…