Samsung UE50AU8000 50″ Crystal 4K Ultra HD Smart Led Tv

Samsung UE50AU8000 50″ Crystal 4K Ultra HD Smart Led Tv

Samsung UE50AU8000 50″ Crystal 4K Ultra HD Smart Led Tv

Göz sağlığının korunmasına yardım eder.
Ekrandan yansıyan tüm görüntüler son derece parlak ve canlıdır.
Başarılı ve kaliteli ses sistemi sayesinde işittiğiniz sesler ayrıcalıklı yansır.
Gözleri Korur
Sürekli olarak radyasyon etkisi altında kalmak gözlere zarar verir. Fakat LED TV koruyucu yapısıyla göz sağlığını düşünür. Her izlediğinizde gözlerinizin yorulmadığını fark edeceksiniz. Korumayı seven ürün sizler için sağlıklı bir yaşam armağan eder.
Film Ve Dizi Keyfi
Film ve dizilerinizi daha keyifli bir şekilde izlemeye hazır ulun. Ne kadar yorgun olursanız olun kendinizi her zaman iyi ve enerjik hissetmeniz için elinden geleni yapar. Korumalı yapısıyla yaşamınıza güzellikler katar. Televizyonu her açtığınızda mutluluk verir. Boş vakitlerinizi verimli bir şekilde geçirmeye hazır olun.


Güneydoğu Çeyiz, sizi showroomuna bekliyor. Gelme imkanı olmayan müşterilerine anında online sipariş imkanı sunuyor. Tüm Türkiye’ye anında kargolama, taksitlendirme avantajları ve 2 yıl garantisiyle Güneydoğu Çeyiz deneyimi bambaşka!

Siz de evinizi Güneydoğu Çeyiz Takımlarının şıklığı ile aydınlatın ve kalitesini deneyimleyin. Öncü ve yenilikçi setler ile gününüzü gecenizi süsleyin. Çünkü, düğün paketi ve çeyiz setlerinde öncü denilince akla ilk gelen marka, Güneydoğu Çeyiz!


Çeyiz Seti, Düğün Paketleri

Güneydoğu Çeyiz | Evinize Değer Katacak Herşey Burada…