Kütahya Ng Home 4’lü Elektrikli Çeyiz Seti Antrasit

Kütahya Ng Home 4’lü Elektrikli Çeyiz Seti Antrasit

Kütahya Ng Home 4’lü Elektrikli Çeyiz Seti Antrasit

Ng Home Izgara & Tost Makinesi
● Izgara & tost makinesi içinde yer alan alüminyum plakalar bulaşık makinesinde yıkanabilir. Üstelik plakaları kolayca çıkarıp takabilirsiniz. Bu özelliğiyle fırında yaptığınıza nazaran çok daha pratik kullanım ev kolay temizlenme avantajına sahiptir.
● Yağın kolayca akmasını sağlayan yağ toplama haznesiyle fazla yağın yemek tarafından çekilmesinin önüne geçer.

Ergonomik Kullanım Avantajı ve Güvenlik
Ürün İçeriği
✔ 1 Adet Tost Makinası
✔ 1 Adet Yağdanlık
✔ 1 Adet Fırça
Ng Home Multi Blender

● Bir mutfak robotundan bekleyeceğiniz 5 işlevi yerine getiren Multi Blender Set, harika yemekler hazırlamanız için tasarlanmıştır. Sebze, et, kuruyemiş ve meyve yapacağınız tarife göre birçok farklı gıdayı kolaylıkla blender ile parçalayabilirsiniz.

● Birden çok parçadan oluşması ve ayrılabilir gövdesi sayesinde kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Doğradığınız sebzeyi çok küçük parçalara ayırmamak ve sulanmasını önlemek isterseniz cihazın devrini istediğiniz gibi arttırıp azaltabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde turba modda çalışarak, çırpma işlemini çok daha hızlı yapabilirsiniz. Leziz çorbalar pişirirken içindeki malzemeler çırparak ağızda hoş bir tat bırakmasını sağlayabilirsiniz.

● Ağız sulandıran sütlü tatlılarda çırpma yapacaksanız hız kademesini ayarlayarak istediğiniz kıvamı ve yoğunluğu kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Özellik Multi Blender Set üzerinde yer alan 2 LT genişliğindeki doğrayıcı hazneyi bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Ayrıca 0,8 Litre büyüklüğündeki ölçü kabını bulaşık makinesinde güvenle temizleyebilirsiniz. Çift taraflı paslanmaz çelik bıçakları sayesinde çırpıcı ve doğrayıcı makineyi uzun yıllar boyunca sağlıkla kullanabilirsiniz.

● Günün her saati için leziz yemekler hazırlayın ve bunu yaparken yorulmayın! Yemek yaparken işinizi kolaylaştıracak paslanmaz çelik çiftli çırpma aparata sahiptir. Rendeleme ve dilimleme diskleri sayesinde hızlı salatalar yapabilirsiniz. Blender, ısıya dayanıklı olduğu için ocakta pişen çorba ve muhallebileri çırpma kolaylığı tanır.

● Paslanmaz çelik el blenderi ve çırpıcı ayak, beşamel soslu tariflerde, sürekli çırpmanız gereken çorbalarda işinizi kolaylaştırır, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Siz sofrada yemeğinizle övgüler alırken arka planda çalışan dev bir ekip var.

● Güvenli ve Keyifli Yemek Pişirme Deneyimi Doğrayıcı haznenin hemen altında kaymayı önleyici ayaklar yer alır. Mutfak kazalarını önlemek için her türlü detayın düşünüldüğü multi blender set ile güvenle ve keyifle yemek yapabilirsiniz.

● Ergonomik tasarımıyla, göze hitap eden estetik görünümüyle ve kullanım güvenliği sağlayan emniyet sistemiyle multi blender set, mutfakta kullanmaktan vazgeçmeyeceğiniz en önemli yardımcılardan biri… Paslanmaz çelik doğrayıcı bıçak ve yüksek performans sağlayan DC motor sayesinde artık büyük yemek davetleri gözünüzü korkutamaz!

Ürün İçeriği
✔ 1 Adet Blender
✔ 1 Adet Doğrayıcı Hazne
✔ 1 Adet Ölçü Kabı
✔ 1 Adet Dört Bıçaklı Çelik Blender Aparatı
✔ 1 Adet Çırpıcı
✔ 1 Adet Doğrayıcı
✔ 3 Adet Rendeleme & Dilimleme Bıçağı
✔ 1 Adet Disk

Ng Home Porselen Demlikli Çay Makinesi
● 1,7 L paslanmaz çelik ısıtıcı haznesi sayesinde sağlıklı çay keyfinin tadını çıkarın. Üzerinde yer alan 0,7 L porselen demlik 5 çaylarınıza lezzet katar.
Güvenli ve Ergonomik Kullanım
Akıllı Çalışma Prensibi
Ürün İçeriği
✔ 1 Adet Porselen Demlik
✔ 1 Adet Porselen Demlik Kapağı
✔ 1 Adet Su Isıtıcısı
✔ 1 Adet Su Isıtıcı Kapağı
✔ 1 Adet Süzgeç
✔ 1 Adet Alt Birim
NG Home Elektrikli Kablosuz Türk Kahve Makinesi
5 fincana kadar kahve
Kablosuz Türk Kahve Makinesi 400 ml su kapasitesine
Kolay Kullanılabilir
Estetik Görünüm ve Ergonomik Tasarım
Ürün İçeriği
✔ 1 Adet Çelik Cezve
✔ 1 Adet Alt Birim


Güneydoğu Çeyiz, sizi showroomuna bekliyor. Gelme imkanı olmayan müşterilerine anında online sipariş imkanı sunuyor. Tüm Türkiye’ye anında kargolama, taksitlendirme avantajları ve 2 yıl garantisiyle Güneydoğu Çeyiz deneyimi bambaşka!

Siz de evinizi Güneydoğu Çeyiz Takımlarının şıklığı ile aydınlatın ve kalitesini deneyimleyin. Öncü ve yenilikçi setler ile gününüzü gecenizi süsleyin. Çünkü, düğün paketi ve çeyiz setlerinde öncü denilince akla ilk gelen marka, Güneydoğu Çeyiz!


Çeyiz Seti, Düğün Paketleri

Güneydoğu Çeyiz | Evinize Değer Katacak Herşey Burada…