Altus Al 755 Beyaz Tost Makinesi

Altus Al 755 Beyaz Tost Makinesi

Altus Al 755 Beyaz Tost Makinesi

Her Türlü Yemek İhtiyacınız İçin
Sadece tost yapmak için değil ızgara özelliği sayesinde istediğiniz her türlü eti ve çeşitli gıdaları pişirebilirsiniz. Yüzeyi yanmaz yapışmaz kaplama sayesinde gıdalarınızda hiçbir sorun olmadan en harika sıcaklıkta pişerler.
Yanmaz, Yapışmaz Kaplama ile Eşsiz Yemekler
Özel katmandan oluşan kaplama yüzeyi sayesinde üst düzey yapışmazlık performansı elde edersiniz. Yüksek çizilme direncine sahip olan granit kaplama korozyon oluşumu engeller. Çok uzun süreler çizilmez ve aşınmaz. Daha dayanıklı ve sağlıklı bir kullanım sunar.
Çift Taraflı Kullanıma Uygun Plakalar
Isıtıcı plakalarının çift taraflı olmaları bakımından çeşitli yiyecekleri daha kolay pişirebilirsiniz. Kanallı yapıları sayesinde sıvı olarak hazırlanan krep, yumurta ya da köfte gibi yiyecekler etrafı kirletmeden rahatlıkla pişirilebilmektedir.
Güçlü Teknik Özellikler
Tost, ızgara pişirme ayarı, aynı anda 6 adet tost yapabilme kapasitesi, 180 derece açılabilen üst kapağı sayesinde geniş kullanım imkânı sunmaktadır. Bu sayede sağlıklı ve yağ kullanmadan yiyeceklerinizi hazırlayabilirsiniz.
Zevklere Göre Farklı Renk Seçenekleri
Mutfağınızın şıklığını tamamlamak için farklı renk seçenekleri ile sunulan modeller, ayarlanabilir plaka aralığı sayesinde de daha büyük yiyeceklerinizi kolayca pişirebilirsiniz. Mutfağınızda yer kaplamayan ergonomik tasarımı ile birlikte pek çok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Kolay Temizlik Özelliği
Kolay çıkartılabilen haznelerini bulaşık makinesinde ya da el ile rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Bu sayede gün içerisinde uzun süreli kullanımlara olanak vermektedir.


Güneydoğu Çeyiz, sizi showroomuna bekliyor. Gelme imkanı olmayan müşterilerine anında online sipariş imkanı sunuyor. Tüm Türkiye’ye anında kargolama, taksitlendirme avantajları ve 2 yıl garantisiyle Güneydoğu Çeyiz deneyimi bambaşka!

Siz de evinizi Güneydoğu Çeyiz Takımlarının şıklığı ile aydınlatın ve kalitesini deneyimleyin. Öncü ve yenilikçi setler ile gününüzü gecenizi süsleyin. Çünkü, düğün paketi ve çeyiz setlerinde öncü denilince akla ilk gelen marka, Güneydoğu Çeyiz!


Çeyiz Seti, Düğün Paketleri

Güneydoğu Çeyiz | Evinize Değer Katacak Herşey Burada…